DominosOTS

Najlepszy OTS pod 7.6!


#1 2007-08-23 11:08:12

Raivan

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-23
Posty: 4
Punktów :   

Regulamin

1. Push jest zabroniony.

Push - celowe zakładanie masy nowych postaci aby uzupełnić swój stan majątkowy. Jeśli umarłeś lepiej pójdź na potwory dające dużo kasy. W przypadku wykrycia pushu gracz jest banowany.
Kara: Banicja obu postaci dożywotnio.

2. Nie używaj przerobionych klientów do gry.

Chodzi mi tutaj głównie o lighthack (czyli program/przerobiony klient umożliwiający widzenie nawet w ciemności).
Kara: ostrzeżenie.

3. Nie wolno AFKować.

Trening, zwykłe ładowanie many czy też czekanie na resp potworów będąc w tym czasie z dala od komputera jest zabronione.
Kara: śmierć postaci, bądź ostrzerzenie.

4. Nie obrażaj innych graczy ani żadnej rzeczy/osoby z tym graczem związanej.

Brak kultury osobistej i umiejętności porozumiewania się w grze i w prawdziwym życiu - to oznaka 90ciu % społeczeństwa. Nie obchodzi mnie co robisz poza OTSem, jednak tutaj względną kulturę wobec innego gracza zachować musisz. Obrażanie cudzych rodziców, czy innych osób spokrewnionych z danym graczem będzie surowo karane!
Kara: W zależności od rodzaju wyzwiska, ostrzeżenie (za "ty noobie, ty frajerze, chuju, kurwo); czasami nawet kasacja (za "twoja matka (...)")

5. Nie podważaj decyzji GMa oraz nie sugeruj innym łamania zasad.

GameMasterzy są osobami kierującymi się własnymi osądami i wszelkie próby sprzeczki z ich zdaniem będą karane. Chodzi mi tutaj głównie o sugerowanie GMowi odbanowanie tego i tego gracza bez żadnych stosownych argumentów. Sugerowanie łamania zasad innym graczom będzie karane.
Kara: dożywotnia banicja (nie tolerujemy tego).

6. Nie zabijaj nadmiernie graczy nieoznaczonych czaszkami.

Wszelkie problemy można załatwić konwersacją, nie trzeba od razu zabijać innych graczy. Jeśli jednak mimo wszystko czujesz potrzebe zabicia tego czy tego gracza to kontroluj ilości swoich zabójstw poleceniem !frags. Zabójstwa te znikają zawsze po jakimś czasie. W przypadku zabiciu 3 osób zanim czas we "frags" upłynie graczowi zostanie przyznacza czerwona czaszka. W przypadku zabiciu 6 osób konto gracza zostanie automatycznie usunięte.
Kara: ostrzeżenie lub „delete character”.

7. Destruktywne zachowanie będzie tępione.

Ten punkt objemuje między innymi: zabijanie cudzych instruktorów, lurowanie potworów z ich prawowitego miejsca spawnu, nadmierne nadużywanie swojej siły czy też gra tylko aby zabijać innych graczy.
Kara: Ostrzeżenie, w przypadku nadmiernego przekraczania tej zasady: dożywotni ban.

8. Nie spamuj.

Po prostu, unikaj powtarzania tych samych wiadomości w krótkich odstępach czasu, nie wysyłaj źle sformatowanego tekstu w publicznych kanałach itp.
Kara: Kick, banicja ew. zbanowanie IP gracza który zamierza tylko popsuć innym zabawę.

9. Nie proś Gamemasterów o jakąkolwiek pomoc w grze.

Dotyczy to próśb o darmowe przedmioty, o GMa, o zwiększenie statystyk postaci i o teleportowanie graczy.
Kara: Ignore.

10. Targowanie accountami jest zabronione.

Nie dawaj nikomu danych swojego konta. Nie udostępniaj swojego konta. Nie sprzedawaj swojego konta.
Kara: Kasacja konta.

11. Nie nadużywaj bugów oraz wewnętrznych słabości gry dla swoich potrzeb.

Przykładem nadużycia bugu jest zatajenie informacji o sekretnej luce w ścianie dzięki której można przejść questa bez większych problemów. Wewnętrzną słabością gry jest np. walka z potworem metodą "wejść po schodasz, sd, zejść".
Kara: ban na IP ew. dożywotni ban.

Myślę, że zasady są wyjaśnione dobrze i ich przestrzeganie jest możliwe, jeżeli jesteś N00Bem nawet nie zakładaj tu postaci. Ten Server Nie jeste dla NooBow

Offline

 

#2 2007-10-28 18:25:43

UE Master

Gaduła

9154102
Skąd: Ślesin
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 138
Punktów :   

Re: Regulamin

Niezły Regulamin ale troche mam do niego zastrzezenia!!!
1. Punkt 3- czemu nie można AFK-ować?? np. Jeżeli stoje na expowisku i czekam na respa to nie mozna odejsc od komputera na 2-3 min?? musze odrazu wyłączac Tibie??
2. Punkt 8- mam pytanie czy trenowanie MLV jest Spamem??


"If we can't live together.... we're goona die alone..." Jack Sheppard

Offline

 

#3 2007-10-28 20:13:42

Urbexx II

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: Regulamin

CWICZENIE MLEVA JEST SPAMEM PRZY DP ALE NIE NA TRAINERACH ALE NIE WIEM ALE MI NIC NIE ZROBILI GDY BYLEM NA TRAINERACH


[img]http://i151.photobucket.com/albums/s137/Maliniaxus/DlaBustera2.jpg[/img]                                                                            [img]http://i151.photobucket.com/albums/s137/Maliniaxus/DlaBustera3.jpg[/img]

Offline

 

#4 2007-10-29 16:17:29

UE Master

Gaduła

9154102
Skąd: Ślesin
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 138
Punktów :   

Re: Regulamin

OKI dziękuje za pomoc:) bo kiedys jak z dala od dp trenowalem to nagle dostalem laga i ponzniej obudzilem sie w swiatyni:) ;p;p


"If we can't live together.... we're goona die alone..." Jack Sheppard

Offline

 

#5 2007-10-30 07:46:55

UE Master

Gaduła

9154102
Skąd: Ślesin
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 138
Punktów :   

Re: Regulamin

Ostatnie zdanie w tym reulaminie jest bardzo waże!! I przestrzegajcie  go !!


"If we can't live together.... we're goona die alone..." Jack Sheppard

Offline

 

#6 2007-11-08 16:48:56

Shadyy

Plotkarz

status 5486372
4355920
Call me!
Skąd: Reszel
Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 86
Punktów :   
WWW

Re: Regulamin

hmm...
też myślę że z afkowaniem przesadziłeś
Chyba że jakiś nobek na 10vlu stoi przed depo i afkuje parę godzin to już przesadza ostro wtedy ;p
i jeszcze jak jest full serw ;p(zajmuje miejsce dla innych graczy którzy chcą grać) ;p

PS.
Kto to Raiven?? ;p

Ostatnio edytowany przez Shadyy (2007-11-08 16:49:22)


I want to be in another place
I hate when you say you don't understand
I want to be in the energy, not with the enemy
http://muza-download.cba.pl <-- My Page|| http://muonlineporadnik.zafriko.pl  <-- My Page

Offline

 

#7 2007-11-08 17:02:53

Blader

Plotkarz

8566893
Skąd: SzCzEcIn
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 65
Punktów :   
WWW

Re: Regulamin

@Raiven
Z jakiej strony skopiowałeś ten regulamin? Jakoś ci nie wierze że sam go pisałeś. Wręcz jestem pewny...^.^


"be the change you want to see in the world"
Mahatma Gandhi
~~~~~~~~LINKIN PARK RLZ~~~~~~~~<<<<<<LINKIN PARK ROX>>>>>

Offline

 

#8 2007-11-08 18:14:49

UE Master

Gaduła

9154102
Skąd: Ślesin
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 138
Punktów :   

Re: Regulamin

Kto to jest ten caly Raiven


"If we can't live together.... we're goona die alone..." Jack Sheppard

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motofriends.pun.pl www.thehellmod.pun.pl www.grmt2.pun.pl www.narutoms.pun.pl www.szczepknieja.pun.pl